Trade-in
Заповніть форму

Програма Trade-in від партнера ТМ «АвтоХІТ»*

Офіційний дилер Nissan в Україні «Автомобільний центр Голосіївський» пропонує скористатися програмою обміну автомобілів. Послугу Trade-in надає наш партнер ТМ «АВТОХІТ». В рамках програми Ви можете вигідно обміняти Ваш старий автомобіль на новий. Завдяки програмі Trade-in, Ви можете обміняти свій старий автомобіль на новинку з модельного ряду Nissan, сплативши лише різницю в ціні.

За детальною інформацією та поточними умовами звертайтесь за тел. (044) 277 70 77

ІМ'Я*
Телефон*
Марка*
Модель*
Тип палива
Коробка передач
Об’єм двигуна, л
Рік випуску
Пробіг, тис. км
Додаткові параметри
Коментар
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський» (Україна, 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4), а також на їх передачу третім особам, з якими ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповнення

* Під ТМ АвтоХІТ здійснює діяльність ТОВ «Юніверсал Моторз Груп», засноване Корпорацією УкрАВТО в 2015 р.
Місія ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» - формування цивілізованих умов функціонування ринку трейд-ін для автомобілів з пробігом.