Страхування
Заповніть форму

В нашому автоцентрі можна придбати поліси обов'язкового страхування громадянської відповідальності ОСАГО і КАСКО. Перший документ є обов'язковим, і входить в перелік документів, які повинен мати при собі водій транспортного засобу. Поліс КАСКО також обов'язково оформляють при купівлі нового автомобіля в кредит.

Ми маємо партнерські відношення з надійними і перевіреними страховими компаніями, тому кожен наш клієнт може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, як за вартістю, термінами і розмірами платежів. Дізнатися детальніше про умови автострахування в автомобільному салоні Ниссан можна у наших менеджерів в телефонному режимі. Договір страхування транспортного засобу зазвичай припускає надання послуг спеціалізованої технічної підтримки.

ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я*
ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА*
Телефон*
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський» (Україна, 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4), а також на їх передачу третім особам, з якими ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ТОВ «Автомобiльний центр Голосiївський». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповнення