Nissan QASHQAI

QASHQAI
Ціна від
451 330 грн
ВІД ГРН /МІСЯЦЬ
грн
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ від 4,4
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. ДО 144
СИДІННЯ
СИДІННЯ 5
ЗНАЙДІТЬ СВІЙ КРОСОВЕР ДЛЯ МІСТА УСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ NISSAN QASHQAI
НОВИЙ NISSAN QASHQAI ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРОСОВЕР NISSAN QASHQAI

У новому Nissan QASHQAI (Ниссан Кашкай) поєднуються чудовий зовнішній вигляд та ефективні аеродинамічні характеристики, завдяки яким ви отримаєте абсолютне задоволення від керування по місту.

Nissan Intelligent Mobility

Nissan Intelligent Mobility

Інтелектуальні системи Nissan змінять ваш звичний спосіб взаємодії з кросовером Nissan QASHQAI (Ніссан Кашкай) і ви відчуєте підтримку, що додає впевненості під час керування.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN QASHQAI

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN QASHQAI

Ваші поїздки будуть несхожими одна на іншу завдяки інтелектуальній системі зв’язку Nissan і надзвичайному звуку, який забезпечує аудіосистема Bose преміум-класу.

ІНТУЇТИВНІ ФУНКЦІЇ

ІНТУЇТИВНІ ФУНКЦІЇ

Насолоджуйтеся кожним поворотом: завдяки інтелектуальним технологіям Nissan ви з новою силою закохаєтесь в керування автомобілем.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ NISSAN QASHQAI

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ NISSAN QASHQAI

Виведіть свій кросовер Nissan QASHQAI (Ніссан Кашкай) на новий рівень за допомогою стильних аксесуарів, які організують простір і забезпечують захист.

Інформація щодо ціни на автомобілі Ніссан Кашкай (QASHQAI), комплектації та характеристики, обладнання на Nissan Кашкай, а також інші дані, що вказані на сайті, nissan-goloseevsky.com можуть відрізнятись від актуальних. Автомобільний центр Голосіївський залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційного дилера Nissan Автомобільний центр Голосіївський в Україні. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей автомобіля Ніссан Кашкай і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання Автомобільний центр Голосіївський. Зображення, фото Nissan QASHQAI, призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля Nissan для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації та ціни Ніссан або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.