Оновлений Nissan NAVARA Технічна інформація
Оновлений NAVARA
РОЗМІРИ NISSAN NAVARA
Створений для задоволення Ваших потреб. Практичний дизайн, який полегшує вирішення робочих завдань, легко паркується в обмеженому просторі та чудово відчуває себе на позашляхових дорогах.
Оновлений Nissan NAVARA
A — ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА
5330 ММ
B — КОЛІСНА БАЗА
3150 ММ
C — ЗАГАЛЬНА ВИСОТА
1805 ММ
ЗАГАЛЬНА ВИСОТА
2085 ММ
ОНОВЛЕНИЙ NAVARA БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ NISSAN NAVARA
NAVARA — це пікап, який завдяки потужності, сучасності і місткості, здатен виконати легкі та складні завдання з перевезення необхідного вантажу.
Nissan NAVARA
Nissan NAVARA
Nissan NAVARA
B — ШИРИНА ВАНТАЖНОГО ВІДСІКУ
1560 ММ
C — ДОВЖИНА ВАНТАЖНОГО ВІДСІКУ
1585 ММ
D — ВИСОТА
498 ММ
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ ДО
1 065 КГ
ДВИГУН NISSAN NAVARA
2,3-літровий чотирьохциліндровий дизельний двигун 190 к.с. з крутним моментом 450Нм забезпечить неперевершене прискорення та продуктивність — незалежно від рівня навантаження та складності маршруту.
Nissan NAVARA
Дизельний двигун Потужність (к.с.) Макс. крутний момент (Нм) Витрата палива, комб. режим (л/100км) Викиди CO2 (г/км)
2,3 л dCi 4WD 6MT 163 425 6,1 161
2,3 л dCi 4WD 7AT 190 450 6,4 168

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні лише в певній комплектації.
* Інформація, отримана під час проведення лабораторних випробувань, призначена для порівняння автомобілів і може не відповідати реальним показникам витрат. На фактичні результати може впливати наявність додаткового обладнання, умови технічного обслуговування, манера керування автомобілем, дорожні та погодні умови.