ОНОВЛЕНИЙ NAVARA NISSANCONNECT: в автомобілі та мобільних технологіях
Всередині Nissan NAVARA, Nissan Intelligent Mobility™ — інформує, з'єднує та розважає. Перевірте пробіг на 8-дюймовому дисплеї, синхронізуйтесь зі смартфоном з музикою, додатками та іншими корисними можливостями.
Nissan NAVARA
ДОДАТКИ ТА БІЛЬШЕ
ДОДАТКИ ТА БІЛЬШЕ ПРИЄДНАЙТЕ ВАШ ТЕЛЕФОН
КАРТИ
КАРТИ БУТИ В КУРСІ
БУТИ ВЧАСНО
БУТИ ВЧАСНО БУТИ В ПОТРІБНОМУ МІСЦІ
8-дюймовий сенсорний дисплей — це серце вашої інформаційно-розважальної системи. Доступ до швидкої, покрокової навігації за допомогою TomTom®, музика, інформація і багато іншого. Завдяки інтеграції смартфонів за допомогою Apple CarPlay® і Android Auto®, маршрут попереду ще ніколи не був яснішим.
Apple CarPlay®

Apple CarPlay®

Apple CarPlay — це більш зручний спосіб насолоджуватися улюбленими речами на своєму iPhone під час водіння. Просто підключіть свій iPhone і вперед.

Android Auto™

Android Auto™

Отримайте доступ до додатків, які можуть допомогти Вам здійснювати дзвінки, слухати і відповідати на текстові повідомлення, а також відтворювати музику і подкасти. Карти Google надають голосову навігацію, інформацію про трафік в реальному часі і приблизний час у дорозі.

Nissan NAVARA
Дані про водіння

Дані про водіння

Доступ до статистичної інформації: середня швидкість, кількість поїздок, максимальна швидкість, відстань тощо.

Дистанційний пошук

Дистанційний пошук

Знайдіть Nissan NAVARA за допомогою дистанційного вмикання фар та звукового сигналу.

СМІЛИВА ПОДОРОЖ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ
NAVARA з Nissan Intelligent Mobility трансформує Вашу подорож.
Незалежно від того, Ви в місті, на шосе чи на бездоріжжі — NAVARA допоможе подолати шлях.
Nissan NAVARA
Інтелектуальна система кругового огляду: відтепер маневрувати та паркуватися стало легше разом з системою кругового огляду, яка включає 4 камери і показує вид пікапу з висоти пташиного польоту. Також система допомагає швидко і легко приєднати причіп.
 
ОСОБЛИВОСТІ ПРОСТОРУ, ЯКІ ВИ ОЦІНИТЕ ІНТЕР'ЄР NAVARA
Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Глибока центральна консоль та кишені на вхідних дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В кабінах також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.
Nissan NAVARA
ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РУКАВИЦЬ
КИШЕНІ ДВЕРЕЙ
ПІДСКЛЯННИКИ
NAVARA – ПІКАП, ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ
Безпека є основною частиною філософії Nissan. Ми використовуємо комплексний підхід під час в проектування та розроблення кожного автомобіля. Розширений набір систем допоможе Вам впоратися з несподіваними ситуаціями та зменшити ризик травмування в разі зіткнення.
Nissan NAVARA
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Світлодіодні фари NAVARA не тільки стильні — вони також надають максимальну видимість вдень та вночі.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

Денні ходові вогні автоматично включаються, коли двигун запускається, і при слабкому освітленні вони самі включають ближнє світло. Якщо Ви забудете вимкнути фари, по досягненню місця призначення, вони вимкнуться автоматично, але не відразу адже освітлять Ваш шлях до дверей.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ
ПРОТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА
АНТИБЛОКУВАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ