Nissan JUKE

JUKE
Ціна від
465 800 грн
ВІД ГРН /МІСЯЦЬ
грн
ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN
КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
ЗНАЙДІТЬ СВІЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР УСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ NISSAN JUKE
Відтепер придбати автомобілі NISSAN можна буде за принципом «Від дверей до дверей» («Door to Door»). Купуйте авто онлайн

Для цього організована нова послуга замовлення та купівлі автомобіля онлайн, що передбачає наступні кроки:

КРОК 1. Підберіть модель, модифікацію та колір автомобіля на нашому сайті. У цьому Вам з радістю допоможе персональний менеджер, після заповнення онлайн-форми.  Також Вас може проконсультувати фінансовий спеціаліст щодо кредитування та страхування автомобіля. І все це в улюбленому месседжері або по телефону 044 277 70 70

КРОК 2. Заповніть заявку та оформіть замовлення автомобіля через онлайн-форму.

ЗАМОВИТИ NISSAN

КРОК 3. Менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення замовлення та оформлення рахунку на оплату.
КРОК 4. Здійснити онлайн оплату отриманого рахунку через Приват24 або через інший ресурс.
КРОК 5. Отримати автомобіль за зазначеною адресою.

Купуйте авто онлайн
передові технології Nissan Intelligent Mobility

Концепція Nissan Intelligent Mobility представляє собою новий погляд на роль автомобіля в нашому житті. Вона допомагає більш впевнено почуватися за кермом, дарує позитивні емоції та відчуття зв’язку з навколишнім світом. Вибирайте більш сміливий та яскравий стиль керування з оновленим Nissan JUKE (Ніссан Жук). Компактний кросовер Nissan JUKE із технологіями Intelligent Mobility, які відстежують, що відбувається навколо вас на дорозі і допомагають попередити небезпеку.
 
В автомобілі Nissan JUKE є все, щоб ви отримали максимальне задоволення від керування: преміум аудіосистема з об’ємним звучанням, інтелектуальні технології та неперевершені можливості персоналізації

Nissan Intelligent Mobility
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПАРКУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Вона забезпечує огляд 360 градусів навколо вашого автомобіля, що дозволяє припаркувати Nissan JUKE (Ніссан Джук), не докладаючи зайвих зусиль.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН СПОРТИВНИЙ І ПРАКТИЧНИЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР НІССАН ДЖУК

Місця вистачить для всіх: автомобіль достатньо місткий, щоб розмістити до п’яти пасажирів і їхній багаж. Розмір внутрішнього простору цього компактного кросовера Ніссан Жук здивує вас. Якщо скласти сидіння, вантажомісткість Nissan JUKE збільшується більш ніж утричі, але навіть у такому стані автомобіль має зручну організацію салону.

СПОРТИВНИЙ І ПРАКТИЧНИЙ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР НІССАН ДЖУК
ЕФЕКТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН Nissan JUKE

Розфарбуйте ваш компактний кросовер Nissan JUKE (Ніссан Жук) за власним смаком і зробіть його унікальним, додаючи аксесуари, які відповідають вашому стилю. Nissan JUKE (Ніссан Джук) вирізняється упізнаваним дизайном, особливо якщо доповнити його штрихами, що підкреслюють вашу індивідуальність.

ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН Nissan JUKE
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ КОМФОРТ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Завдяки зручним спортивним сидінням салон компактного кросовера Nissan JUKE (Ніссан Жук) ідеально підходить для комфортного водіння. Додайте до цього образу кросовера кольорові рішення від Nissan Design Studio і дайте волю своїй фантазії.

КОМФОРТ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
фантастичне об’ємне звучання Аудіосистема Bose® Personal®

Нова аудіосистема BOSE® PERSONAL® включає в себе шість динаміків, два з яких — динаміки Ultra-Nearfield™ — вмонтовані до підголівника водійського сидіння, що робить Nissan JUKE (Ніссан Ждук) мрією меломана. Розроблена спеціально для Nissan JUKE, ця аудіосистема забезпечує фантастичне об’ємне звучання і оснащена повністю регульованими елементами керування, за допомогою яких можна налаштувати індивідуальне звучання за власним смаком.

Аудіосистема Bose® Personal®

Інформація щодо ціни на автомобілі Ніссан Джук, комплектації та характеристики, обладнання на Nissan Жук, а також інші дані, що вказані на сайті, nissan-goloseevsky.com можуть відрізнятись від актуальних. Автомобільний центр Голосіївський залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційного дилера Nissan Автомобільний центр Голосіївський в Україні. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей автомобіля Ніссан Жук і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання Автомобільний центр Голосіївський.
Зображення, фото Nissan Juke, призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля Nissan для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації та ціни Ніссан або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.