Про компанію

Автомобільний центр Голосіївський з 1993 року є офіційним дилером Nissan в Україні. Протягом цього часу показники продажів і рівень обслуговування автомобілів Nissan залишаються дуже високими, що дозволяє нам займати провідні позиції на ринку.

Найголовніше наше досягнення це довіра та рекомендації постійних клієнтів.

Ми керуємося виключно європейськими стандартами якості та пропонуємо найбільш вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів.

Спеціалісти відділу продажу автомобілів Nissan розкажуть про спеціальні умови кредитування (програма Nissan Finance), допоможуть обрати підходящу саме вам модель Nissan і забезпечуть зручні умови проведення тест-драйву. Також в Автомобільнрму центрі Голосіївський за спеціальною програмою Trade-in Ви маєте можливість обміняти свій старий автомобіль на новий, доплативши тільки різницю у вартості.

Ми піклуємося про наших клієнтів і знаємо, який важливий для них час. Тепер вам не потрібно самостійно оформляти автомобіль в МРЕВ, адже цим ми можемо зайнятися самостійно!

Так само з великим задоволенням Автомобільний центр Голосіївський надає можливість швидко оформити страхові поліси ОСАГО та КАСКО!

Здійснити будь-яку оплату можна у відділенні банку, яке знаходиться на території автоцентру. А вільний час Ви можете провести в нашому приємному кафе або у комфортній кімнаті відпочинку.

Особливу увагу в автомобільному центрі Голосіївський приділяють гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів. Ми здійснюємо будь-який вид ремонту, використовуючи новітні технології та комп'ютерну діагностику. Спеціалісти автосервісу — справжні професіонали, готові виконати як міні-ремонт, так і капітальний ремонт автомобілів. До того ж ми маємо один з найбільших складів оригінальних запчастин.

Завжди раді Вам в нашому автоцентрі! Чекаємо на Вас 7 днів на тиждень.