Nissan представив Nissan X-Trail з системою автономного управління ProPilot

Новий Nissan X-Trail став другою моделлю Nissan після Nissan Serena, яка оснащується системою автономного управління ProPilot. Дана система дозволяє в автономному режимі прискорювати і сповільнювати автомобіль, а також повертати під час руху в межах однієї смуги. Продажі Nissan X-Trail з системою ProPilot вже розпочався в Японії.

Nissan X-Trail, який є найбільш популярним кросовером в світі, здобув світову популярність завдяки своїй відмінній керованості і використанню інноваційних технологій, включаючи системи інтелектуального екстреного гальмування, а також систему кругового огляду з інтелектуальним помічником парковки.

У новому Nissan X-Trail крім появи системи ProPilot, також були внесені зміни система інтелектуальної допомоги при парковці. У тому числі модель отримала нову функцію «hands-free» для задньої підйомної двері з електроприводом. Щоб привести в дію механізм автоматичного відкриття дверей багажника, достатньо всього лише провести ногою під заднім бампером.

Гібридні версії нового Nissan X-Trail отримали автоматичну заслонку решітки радіатора, завдяки чому покращилась паливна економічність автомобіля. Тепер витрата палива в змішаному Nissan X-Trail становить всього 4.8 літра на 100 кілометрів.

Новий Nissan X-Trail в Японії також доступний до замовлення з додатковим пакетом опцій NISMO Performance. У цій версії Nissan X-Trail відрізняється зміненою передньою і задньою частиною автомобіля, а також спеціальними легкосплавними дисками.