Nissan представить прототип спортивного електромобіля на Фестивалі швидкості в Гудвуді

  • Прототип революційного спортивного електрокара Nissan BladeGlider стане зіркою Фестивалю швидкості в Гудвуді завдяки своїй концепції Intelligent mobility
  • BladeGlider братиме участь в змаганнях серед суперкарів з підйому на пагорб, між заїздами машина буде виставлена ​​в паддоку на загальний огляд
  • Моделі Nissan GT-R NISMO і GT-R 2017 модельного року візьмуть участь в легендарній гонці «Підйом на пагорб Гудвуді»

Гудвуд, Великобританія 28 червня 2017 р .: У ці вихідні Nissan візьме участь в легендарному Гудвудском фестивалі швидкості і представить прототип революційного електромобіля BladeGlider, а також спорткари останнього покоління - моделі GT-R NISMO і GT-R 2017 м.р.

Сміливий і привабливий BladeGlider, не так давно вже виходив на гоночну трасу в Монако, уособлює майбутнє спорткарів - не тільки інноваційний дизайн, але і новітні технології, спрямовані на мінімізацію шкідливих викидів в атмосферу. Протягом перших трьох днів Гудвудского фестивалю електромобіль візьме участь в культових змаганнях з підйому на пагорб, сподіваючись вразити глядачів «чистої» міццю повністю електричного силового агрегату. В останній день шоу BladeGlider вийде на трасу, щоб запропонувати обраним представникам ЗМІ взяти участь в першому європейському заїзді електромобіля.

У перервах між заїздами BladeGlider буде виставлений на стенді в паддоку, і відвідувачі зможуть ближче побачити електромобіль майбутнього, найбільш повно відображає концепцію Nissan Intelligent mobility. У ній відображені погляди бренду на те, як автомобілі повинні забезпечуватися енергією, як вони повинні управлятися і інтегруватися в суспільство.

Понці Пандікутіра (Ponz Pandikuthira), віце-президент з продуктового планування Nissan в Європі прокоментував: «Будучи піонером в області просування електромобілів, Nissan прагне, доставити людям почуття захоплення від екологічного майбутнього, в якому не буде двигунів з токсичними викидами. Цю мету і переслідує Nissan BladeGlider. BladeGlider був створений, щоб підкреслити достоїнства електромобілів: задоволення від водіння, високий крутний момент, ефективність і висококласний стиль. Багато років Гудвуд залишається всесвітньо відомим майданчиком, де демонстрували багато легендарних спортивні автомобілі. Тому неможливо придумати кращого місця, щоб представити публіці BladeGlider і показати в дії концепцію Intelligent mobility ».

BladeGlider - це не єдиний спорткар, який буде представлений на стенді Nissan в Гудвуді. Флагман лінійки Nissan GT-R - розкішний GT-R NISMO покаже поліпшені гоночні характеристики в ході заїздів суперкарів в четвер, п'ятницю і суботу. А в неділю естафету прийме GT-R 2017 модельного року, який з ревом увірветься на пагорб Гудвуді, щоб нагадати глядачам, чому його вважають одним з найбажаніших в світі.