Він здатний в режимі реального часу аналізувати місцевість і знаходити відповідні для поля майданчика.

Nissan представила на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА в Києві автономного робота для розмітки футбольних полів.  Використовуючи можливості системи автономного управління, спочатку розробленої для моделей японської марки, він може самостійно наносити лінії, якщо для цього є обсяг пам'яті, доступний. 

Робот під назвою Pitch-R обладнаний чотирма камерами, GPS-приймачем і системами запобігання зіткнень.  Він здатний в режимі реального часу аналізувати місцевість і знаходити відповідні для поля майданчика.  Розмітку Pitch-R може наносити на траву, асфальт і гравій.  Весь процес займає не більше 20 хвилин. 

В основі робота Pitch-R лежить технологія ProPILOT.  До її складу входить система стеження і збереження рядності руху, адаптивний круїз-контроль, функція контролю дистанції до попереду автомобіля, що йде, системи попередження про об'єкти в мертвих зонах і запобігання зіткнення спереду. 

Крім робота, Nissan представив у Києві свої напрацювання в галузі управління авто за допомогою сили думки.  А також оприлюднив свій прогноз щодо розвитку автономних транспортних засобів та ринку електромобілів.