Nissan запустить в серію електричний кросовер

Nissan запустить в серію електричний кросовер - Nissan зробить концептуальний електричний кросовер IMx серійним автомобілем. 

За словами керівника європейського дизайн-центру марки Мамору Аокі, новинка стане «проривний моделлю», зробивши електрокари по-справжньому масовим продуктом. 

Про це пише Autocar.  Прототип Nissan IMx дебютував в Токіо восени минулого року. 

Він побудований на новому шасі, розробленим японцями спеціально для електрокарів. 

Концепт оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 435 сил і комплектом батарей, що дозволяє проїжджати без підзарядки до 600 кілометрів. 

В оснащення концепту увійшла система напівавтономного управління, приладова панель на органічних світлодіодах і розумна систему управління електроживленням, яка при підключенні до розетки дозволяє віддавати надлишки електроенергії назад в загальну мережу. 

У серію IMx піде через кілька років.  На відміну від машин з ДВС, електрокроссовер буде просторіше, в основному за рахунок низького і рівної підлоги і перенесення компонентів кліматичної установки в передню частину машини. 

Загальна концепція інтер'єру позашляховика стане відображенням японського підходу до архітектури і дизайну - по аналогії з традиційними будинками він буде максимально функціональним і комфортним.  В обробці салону будуть використовуватися дерево і матовий пластик. 

Передбачається, що електричний кросовер Nissan з'явиться на ринку до 2020 року.