Nissan JukeCam - перша в світі інтегрована екшн-камера і відеореєстратор з оглядом 360º 

  • Nissan представляє JukeCam - першу в світі інтегровану багатоцільову камеру з оглядом 360º
  • Камера в лічені секунди фіксується на приладовій панелі Nissan Juke або на шоломі для екстремальних видів спорту
  • JukeCam дозволяє знімати фантастичні фільми про ваші захоплюючі пригоди в дозволі 4К і кутом огляду 360º
  • Камера також виконує роль відеореєстратора
  • Команда спортсменів, яка виконувала екстремальні трюки на пого-стік1, використовувала JukeCam і кросовер Nissan Juke, і встановила новий світовий рекорд Гіннеса
  • Nissan займає важливе місце в сфері інтелектуальних технологій водіння автомобіля, встановивши на кросовери Nissan Juke понад півмільйона камер з 2010 року

Дивіться відео про JukeCam і новий світовий рекорд Гіннеса за посиланням: https://youtu.be/5Brl4AWVeJk

ПАРИЖ (13 липня 2017 року) - Компанія Nissan представляє свою останню інноваційну розробку для водіїв, яких надихає дух пригод. Це перша в світі інтегрована багатоцільова камера з оглядом 360º, що отримала назву JukeCam. Камера фіксується на приладовій панелі автомобіля, але в лічені секунди перетворюється на екшн-камеру на шоломі спортсмена-екстремала.

 Встановлений на приладовій панелі відеореєстратор допоможе знизити страхові внески і підтвердити звернення за страховою виплатою. Камера може також стати в нагоді любителям екстремальних видів спорту.

Nissan JukeCam - концептуальна розробка, створена у співпраці з компанією 360fly, виробником камер з оглядом 360º.  Призначення JukeCam відображає приголомшливий новий відеофільм, знятий в дозволі 4К. У головних ролях - Xpogo, команда любителів екстремальних стрибків на пого-стик.

 Під час зйомок виконавець трюків Далтон Сміт (Dalton Smith) перестрибнув через три стоящих в ряд автомобіля Nissan Juke, всього один раз приземлившись між ними. Таким чином, був встановлений новий світовий рекорд Гіннеса в категорії «стрибок на пого-стик через максимальне число стоящих в ряд автомобілів». Рекорд був знятий на Nissan JukeCam, щоб надати глядачам унікальні кадри, зняті від першої особи.

 Далтон Сміт прокоментував свій світовий рекорд Гіннеса: «Побити світовий рекорд ніколи не було легкою справою, але ми з командою завжди готові прийняти виклик. Коли Nissan прийшов до нас з ідеєю про JukeCam, всі з радістю погодилися брати участь. Nissan JukeCam - це приголомшливий концепт для водіїв; без сумніву, я знайшов би цій камері добре застосування ».

Nissan зробив «інтелектуальні» бортові камери для автомобілів більш доступними для покупців, використавши технологію 360º з метою підвищення безпеки руху. Прикладом може служити технологія кругового огляду (IAVM) - інноваційна система камер, яка полегшує процес парковки. Цей пристрій забезпечує панорамний огляд простору навколо автомобіля «з висоти пташиного польоту», допомагаючи водіям виявити перешкоди під час маневрування з низькою швидкістю. Вперше система була представлена ​​на моделі Qashqai в 2012 році.

З моменту виходу Juke на ринок в 2010 році в Європі було продано майже 800 000 цих автомобілів; і 133 000 з них були оснащені системою IAVM. Оскільки на одному автомобілі встановлюються чотири камери, в цілому на Juke було встановлено 532 000 камер, з моменту початку продажів.

Компанія Nissan стала першим автомобільним брендом, який почав використовувати камери, встановлені на автомобілях з метою підвищення рівня безпеки руху. У 2002 році модель Primera стала першим виробленим в Європі автомобілем, на якому була застосована камера, яка включалася при русі заднім ходом. Пізніше ця технологія отримала назву Rear View Monitor.

В останні роки спостерігається вражаючий ріст популярності камер-відеореєстраторів, що встановлюються на приладову панель автомобілів. У Великобританії продажі таких камер виросли більш ніж на 900% всього за два роки.Вони використовуються для того, щоб надавати страховим кампаніям і владі докази при врегулюванні будь-яких суперечок про відповідальність за ДТП.

Повністю інтегрована камера JukeCam як відеореєстратор здатна вести безперервну зйомку до трьох годин. У режимі екшн-камери поза приладовій панелі автомобіля, акумулятора JukeCam вистачить на дві години.

Хелен Перрі (Helen Perry), головний менеджер з маркетингу Juke з європейського підрозділу Nissan, прокоментувала: «Nissan завжди прагне впроваджувати інновації і створювати нові пристрої для своїх покупців. Камера JukeCam з'явилася завдяки бажанню створити пристрій, відповідно до активного способу життя наших клієнтів. Вона ідеально підходить для використання на дорозі в якості відеореєстратора. У той же час, вона досить універсальна: її легко зняти і вести зйомку від першої особи ».Juke входить в новаторську лінійку кросоверів Nissan. Ринковий сегмент кросоверів був створений Nissan в 2007 році, коли з'явився Qashqai - сьогодні він є європейським бестселером серед кросоверів.

Дивіться відео про Nissan JukeCam і світовий рекорд Гіннеса за посиланням: https://youtu.be/5Brl4AWVeJk