Автострахування купити поліси ОСАГО і КАСКО в автоцентрі Ніссан

В автоцентрі Ніссан можна купити поліси обов'язкового страхування громадянської відповідальності ОСАГО і КАСКО. Перший документ є обов'язковим, і входить в перелік документів, які повинен мати при собі водій транспортного засобу. Поліс КАСКО, також обов'язково оформляють при купівлі нового автомобіля в кредит.

Ми маємо партнерські відношення з надійними і перевіреними страховими компаніями, тому кожен наш клієнт може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, як за вартістю, термінами і розмірами платежів. Дізнатися детальніше про умови автострахування в автомобільному салоні Ниссан можна у наших менеджерів в телефонному режимі. Договір страхування транспортного засобу зазвичай припускає надання послуг спеціалізованого технічного ассистанса.

Наявність полісів ОСАГО і КАСКО - це надійний захист на дорозі від різних неприємностей. Укладаючи договір автострахування кожен власник автомобіля може розраховувати на:

  • Матеріальне відшкодування при ДТП і будь-яких ушкодженнях автомобіля;

  • Захист транспортного засобу від найбільш вірогідних ризиків, на думку автовласника;

  • Компенсацію у розмірі вартості автомобіля у разі його викрадення.

Перелік страхових випадків досить великий і може відрізнятися від вибраної програми і страхової компанії. Зробити попередній розрахунок вартості полісу можна безпосередньо в автосалоні Ніссан. Це дає можливість підібрати найбільш оптимальний страховий поліс. Укладення договору автострахування в автомобільному салоні Ніссан - це надійно, вигідно і зручно.

Форма заявки

Заповніть форму і наш менеджер
зв'яжеться з Вами протягом години.